Oferta

Nasz firma zapewnia kompletny serwis dla domowych i firmowych użytkowników komputerów. Oferujemy usługi związane z usuwaniem wszelkiego typu problemów występujących podczas codziennego użytkowania komputera.

Sprzedajemy gotowe zestawy komputerowe renomowanych firm. Komputery firmowe cechuje: wyjątkowa niezawodość, długi czas gwarancji, długoterminowe wsparcie (HP, IBM, Fujitsu-Siemens, Triline, Acer).

Oferujemy: komputery firmowe i składane, akcesoria, obsługa i sprzedaż, monitory, drukarki, pamięci, torby, zasilacze itd. Podatto świadczymy usługi: naprawy komputerów, laptopów, odwirusowanie, reinstalacja, doradztwo informatyczne. Cechuje nas indywidualne podejście i konkurencyjna cena.

Sprzedawcy czasem mają atrakcyjną ofertę, ale za złożenie zestawu biorą dodatkowe pieniądze, za zainstalowanie oryginalnego systemu dodatkowo każą płacić, a dodatkowo jak dołożymy jeszcze koszt przejazdu w dwie strony do miasta powiatowego cena staje się już nie taka arakyjna. Dołóżmy jeszcze koszt dojazdu w razie gwarancji, lub pomoc techniczną i okazuje się że u konkurencji wcale nie jest tanio.

Ponadto nasza firma oferuje mobilną platformę dla naszych stałych i największych odbiorców, w której mogą na bieżąco składać i realizwować swoje zamówienia

http://www.sparksystem.b2bzone.pl


NAJWAŻNIEJSZYM ATUTEM JEST TO, ŻE U NAS MOŻNA NEGOCJOWAĆ CENĘ – PRZYJDŹ DO NAS Z OFERTĄ OD KONKURENCJI, A MY STWORZYMY OFERTĘ JESZCZE NIŻSZĄ.