Spark System Złotym Partnerem Elzab

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją pragniemy poinformować Państwa, iż nasza firma uzyskała status: Złoty Partner Handlowy w firmie Elzab. 

Otrzymany status umacnia naszą silną pozycję na rynku i potwierdza naszą wiedzę oraz doświadczenie w dostarczaniu i wdrażaniu drukarek i kas fiskalnych, oraz zintegrowanych systemów sprzedaży.

Główną wartością firmy jest wiedza i doświadczenie ludzi w niej pracujących, stale rozwijane umiejętności, poparte szeregiem certyfikatów. Status Złotego Partnera to jednoznaczna rekomendacja, która daje Klientom gwarancję, iż partner posiada odpowiednią wiedzę, doświadczenie i potencjał do skutecznej realizacji dowolnej skali przedsięwzięć.

Elzab kasy fiskalne

Firma Spark System sprzedaje i serwisuje, kasy fiskalne, drukarki fiskalne, wagi, krajalnice, systemy POS, terminale płatnicze oraz serwery do zarządzania sprzedażą w Twoim sklepie.

Rozpoczynasz przygodę z biznesem i nie wiesz jaką kasę lub drukarkę fiskalną wybrać? A może prowadzisz swój sklep, ale nie masz czasu na znalezienie najlepszej wagi elektronicznej? Dobrze trafiłeś! W Spark System dobierzemy dla Ciebie niezawodne urządzenia fiskalne i sprzęt dzięki któremu usprawnisz pracę i podniesiesz efektywność działań w punkcie sprzedaży.